کارت تخفیف دندانپزشکی

دندانپزشکی یکی از درمان‌هایی است که امروزه در جامعه امروزی ما بعنوان نوعی خدمات درمانی لوکس تلقی می‌گردد. اما به واقع اگر عموم جامعه ایرانی از فقیر و غنی می‌دانستند که چه گنجینه با ارزشی را در دهان خود حمل می‌کنند اینگونه به دریافت و هزینه بابت دندان‌های خود بی اهمیت نبودند. شاید یکی از علل عدم مراجعه به دندانپزشک درد هنگام دریافت خدمات باشد اما علل اصلی این موضوع قطعا هزینه‌ای است که هر روز سر به فلک می‌برد.

Invalid Input
Invalid Input
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
0 (ریال)

پس از تکمیل فرم به صورت آنلاین و پرداخت بانکی، با هماهنگی قبلی جهت عقد قرارداد پیک ما به صورت حضوری به نشانی شما ارسال خواهد شد.

با استفاده از کارت‌های تخفیف تبسم بهار می‌توانید با مراجعه به بیش از ۴۰ مرکز دندانپزشکی در تهران از کلیه خدمات دندانپزشکی با تعرفه حداقلی و دریافت ۵۰% تخفیف بدون سقف استفاده نمایید.

خدمات زیبایی مانند لمینت، کاشت، طرح لبخند و ... شامل این طرح می‌باشد.

خدمات قابل استفاده از این کارت،‌ محدودیت استفاده ندارد.

مدت اعتبار کارت تخفیف یکسال شمسی است.

شما می‌توانید با تخفیف ۵۰ درصدی در کلیه خدمات دندانپزشکی استفاده نمایید.

کارت تخفیف به نام شخص صادر میگردد و برای استفاده یک نفر می‌باشد.

خرید کارت تخفیف بصورت خانوادگی تخفیف ویژه دارد.

قرارداد عضویت خدمات دندانپزشکی

این قرارداد بمنظور استفاده عضو با مشترک از خدمات پوشش دندانپزشکی بر اساس مفاد مندرجات قرارداد بین تبسم بهار با کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی و سایر مراکز طرف قرارداد منعقد می گردد.
الف_ تعاریف
مشترک: شخصی است که عضویت خود را با تبسم زیبای بهار بر اساس مفاد قرارداد تنظیم شده با مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی طرف قرارداد پذیرفته است.
حق عضویت: وجهی است که عضو یا مشترک بابت استفاده از خدمات تخفیف دار مراکز طرف قرارداد به تبسم بهار پرداخت می نماید.
مدت عضویت: دوره ایی است که در آن شخص مشترک می تواند از خدمات کلینیکی تخفیف دار طرف قرارداد تبسم بهار استفاده نماید و ساعت آغاز و پایان آن ساعت 12 شب می باشد.
موسسات و سازمان های طرف قرارداد: شامل کلینیک های دندانپزشکی، مطب های دندانپزشکی و موسسات خدمات درمانی طرف قرارداد می باشند.
تبصره: مشترک می بایست فقط از مراکز طرف قرارداد معرفی شده استفاده نماید.
ب_ کلیات
تبسم زیبای بهار اعضا خود را بر اساس مسقرارداد و مفاد تکمیل شده توسط مشترک، پذیرش می نمایدچنانچه عضو در مورد اطلاعات خواسته شده و یا پاسخ به سوالات مطروحه، کتمان نموده و یا اظهارت کذب نماید، عضویت وی باطل و تبسم بهار محق به وصول ضرر و زیان وارده از عضو خواهد بود.
متقاضی عضویت باید حق عضویت خود را پیش از شروع و یا تمدید آن پرداخت نماید، تبسم بهار در قبال شخصی که حق عضویت خود را پرداخت ننماید هیچگونه مسئولیتی ندارد.
حق عضویت بصورت سالیانه و غیر قابل فسخ در طول دوره یکساله می باشد.
تبسم بهار در ارائه خدمات موضوع این قرارداد مسئول عوامل خارج از کنترل و یا محدودیت های ناشی از شرایط استثنایی و ضروری حاکم در زمان و مکان عرضه خدمات نخواهد بود.
هرگاه عضو اهلیت قانونی نداشته باشد، رضایت ولی یا قیم او برای درخواست یا قبول عضویت ضروری است و کلیه مسئولیت های عضو متوجه ولی یا قیم وی خواهد بود.
قرارداد عضویت یکساله و پس از آن قابل تمدید برای یکسال دیگر می باشد البته با شرایط و حق عضویت های زمان تمدید.
کلیه مکاتبات و مراسلات با عضو به آدرس و مشخصات مندرج در درخواست عضویت ارسال خواهد شد و عضو باید در صورت تغییر آدرس موضوع را به صورت کتبی به تبسم بهار اطلاع رسانی نماید.
هرگونه اختلاف ناشی از این قرارداد در ابتدا با مذاکره طرفین و بطور مسالمت آمیز رفع خواهد شد و در صورت عدم انجام آن با استفاده از یک هیئت کارشناسی متشکل از دو نفر کارشناس که هریک از جانب یک طرف انتخاب می شوند و کارشناس سومی که با نظر آن دو انتخاب می شود مورد بررسی و اجماع قرار می گیرد. همچنین هزینه کارشناسی بصورت 50 – 50 بین عضو و تبسم بهار تقسیم می گردد.

تبسم بهار
سامانه تخفیف خدمات دندانپزشکی

تبسم بهار سامانه ارائه انواع خدمات دندانپزشکی با تخفیف‌های بالا در سراسر کشور می‌باشد. برای اطلاع از خدمات می‌توانید با ما در ارتباط باشید و یا از طریق وب سایت درخواست اشتراک خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.