خدمات دندانپزشکی

معمولا بیماران دندانپزشکی‌ها در مراحل اولیه آسیب‌ها به پزشک مراجعه نمی‌کنند و این اجازه را به دندان‌های خراب می‌دهند که تا جای ممکن لطمه بخورند و اینکار نه تنها عمر دندان را کاهش می‌دهد بلکه موجب بالا رفتن هزینه‌ها نیز می‌گردد.

تخفیف خدمات دندانپزشکی

تخفیف خدمات دندانپزشکی

فرهنگ سازی هزینه‌بر است و از آنجا که هدف تبسم بهار فرهنگ سازی است؛ لذا باید در این جهت سرمایه گذاری کرد و افراد جامعه را ترغیب به استفاده از خدمات دندانپزشکی کرد. تخفیف خدمات دندانپزشکی راهکار مورد نظر تبسم بهار است.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

این خدمت در جهت رفاه حال اعضای تبسم زیبای بهار در نظر گرفته شده است، خدمات بیمه‌ای برای دندانپزشکی معمولا به دلیل ریسک بالا توسط شرکت‌های بیمه‌ای ارائه نمی‌شود ولی تبسم بهار ارائه‌گر بیمه دندانپزشکی برای اعضای خود است.

دفترچه دنداپزشکی

دفترچه دندانپزشکی

جزئی از تمهیدات اندیشیده شده توسط تبسم بهار است که علاوه بر نشان دادن تمام خدمات دندانپزشکی انجام شده برای شما شامل بیمه دندانپزشکی هم خواهد بود.

خدمات مشاوره دندانپزشکی

خدمات مشاوره دندانپزشکی

مشاوره دندانپزشکی از مهمترین خدمات دندانپزشکی قابل ارائه توسط تبسم بهار می‌باشد که امکان بهترین تصمیم گیری را به شما می‌دهد.

فرهنگ سازی در جهت سلامت دندان

متاسفانه این فرهنگ که دندان نیز به مانند فشار خون، قند، قلب و .... نیاز به چکاب دوره‌ای دارد هنوز در فرهنگ ما به درستی جای نگرفته است که امید است با قرار دادن ویزیت رایگان برای اعضا این فرهنگ بعنوان فرهنگ عمومی حداقل برای اعضا محترم تبسم بهار درآید و از پیشروی سرسام آور هزینه‌های دندانپزشکی جلوگیری کند و همچنین عمر دندان‌های اعضا محترم و خانواده آن‌ها طولانی‌تر شود.

تبسم بهار
سامانه تخفیف خدمات دندانپزشکی

تبسم بهار سامانه ارائه انواع خدمات دندانپزشکی با تخفیف‌های بالا در سراسر کشور می‌باشد. برای اطلاع از خدمات می‌توانید با ما در ارتباط باشید و یا از طریق وب سایت درخواست اشتراک خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.