ارتباط با ما

جهت دریافت مشاوره عضویت و ثبت نام می‌توانید از راه‌های ارتباطی ذیل بهره‌مند شوید.

نشانی: تهران، محله شهرک پرواز، خیابان هجدهم غربی، خیابان پروانه جنوبی، ساختمان ۱۱۰، پلاک ۲۲، طبقه همکف، واحد ۱
کد پستی: 1483675691

تلفن: 44171432-021
موبایل: 09302208482

Invalid Input
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

توجه داشته باشید که نشانی مراکز دندانپزشکی در صفحه مربوطه آورده شده است و این اطلاعات تماس مربوط به دفتر اداری تبسم زیبای بهار است و هیچ خدمات درمانی‌ای در این نشانی صورت نخواهد گرفت.

تخفیف خدمات دندانپزشکی

تخفیف خدمات دندانپزشکی

فرهنگ سازی هزینه‌بر است و از آنجا که هدف تبسم بهار فرهنگ سازی است؛ لذا باید در این جهت سرمایه گذاری کرد و افراد جامعه را ترغیب به استفاده از خدمات دندانپزشکی کرد. تخفیف خدمات دندانپزشکی راهکار مورد نظر تبسم بهار است.

بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

این خدمت در جهت رفاه حال اعضای تبسم زیبای بهار در نظر گرفته شده است، خدمات بیمه‌ای برای دندانپزشکی معمولا به دلیل ریسک بالا توسط شرکت‌های بیمه‌ای ارائه نمی‌شود ولی تبسم بهار ارائه‌گر بیمه دندانپزشکی برای اعضای خود است.

دفترچه دنداپزشکی

دفترچه دندانپزشکی

جزئی از تمهیدات اندیشیده شده توسط تبسم بهار است که علاوه بر نشان دادن تمام خدمات دندانپزشکی انجام شده برای شما شامل بیمه دندانپزشکی هم خواهد بود.

خدمات مشاوره دندانپزشکی

خدمات مشاوره دندانپزشکی

مشاوره دندانپزشکی از مهمترین خدمات دندانپزشکی قابل ارائه توسط تبسم بهار می‌باشد که امکان بهترین تصمیم گیری را به شما می‌دهد.

تبسم بهار
سامانه تخفیف خدمات دندانپزشکی

تبسم بهار سامانه ارائه انواع خدمات دندانپزشکی با تخفیف‌های بالا در سراسر کشور می‌باشد. برای اطلاع از خدمات می‌توانید با ما در ارتباط باشید و یا از طریق وب سایت درخواست اشتراک خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.