تبسم بهار

تبسم بهار در جهت افزایش ضریب سلامت خانواده ایرانی در زمینه بهداشت دهان و دندان فعالیت می‌نماید.
با توجه به افزایش روزافزون تعرفه‌های دندانپزشکی و از آنجایی که این چنین هزینه‌هایی (خدمات سلامت دندانپزشکی) در صورت عدم ترمیم در مراحل اولیه آسیب، نه تنها منجر به تخریب و آسیب‌های بیشتر می‌گردد بلکه موجب افزایش تصاعدی هزینه‌های ترمیم نیز می‌شود.

سلامت دندان

در همین راستا تبسم زیبای بهار با رویکرد سلامت دهان و دندان اولین اقدام خود را در این خصوص به ویزیت و مشاوره رایگان پزشکان زبده خود اختصاص داده است.
در این مرحله پس از معاینات که می‌تواند بصورت دوره‌ای صورت پذیرد (در جهت تشخیص پوسیدگی‌های سطحی)، این تبسم زیبای بهار با درج تعرفه‌های پایه دندانپزشکی پیش از آغاز مراحل درمان، بیماران خود را از میزان هزینه‌ای که برای برطرف کردن و ترمیم دندان آسیب دیده می‌بایست پرداخت نمایند مطلع می‌نماید.

برتری تبسم بهار به سایرین

در مرحله آخر بیمار، که پیش از این فرم عضویت خود را پر نموده و عضوی از خانواده تبسم بهار است می تواند در کنار تمامی این خدمات از 50% تخفیف در کلیه خدمات دندانپزشکی بدون تعیین سقف برخوردار گردند.
لازم به توضیح است که دو مزیت عمده خدمات ما
•    سقف هزینه‌ای ندارد
•    خدمات زیبایی را شامل می‌گردد (طرح لبخند، ایمپلنت، لمینت، ارتودنسی، جراحی و ....)

تبسم بهار
سامانه تخفیف خدمات دندانپزشکی

تبسم بهار سامانه ارائه انواع خدمات دندانپزشکی با تخفیف‌های بالا در سراسر کشور می‌باشد. برای اطلاع از خدمات می‌توانید با ما در ارتباط باشید و یا از طریق وب سایت درخواست اشتراک خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.